Kontakt

Växel: 0515- 101 02

Hasse Zachrisson

grundare, delägare, försäljning

Tel: 0708- 61 01 02, mail: hasse@z-reklam.se

Marcel van der Meulen

CEO, delägare,
Art director, Produktion

Tel: 0735-123 153,
Mail: marcel@z-reklam.se

Johan Zachrisson

delägare, prepress, produktion

Tel:0709- 28 87 62,mail: johan@z-reklam.se

Hanna Zachrisson

delägare, administration, Platå

tel:0702-12 88 26,
mail: hanna@z-reklam.se

Anna Lager Carvalho

kundmottagning, försäljning

tel: 0761-99 32 11,
mail: anna@z-reklam.se

Mattias Albo

produktion

tel: 0761 – 99 33 11

Nicholas Farr

design, produktion

tel: 076-199 34 11
mail: nicholas@z-reklam.se

Merete Byman Ruud

design, produktion

tel: 073 – 532 94 54
mail: merete@z-reklam.se

Öppettider:

Måndag-torsdag 7.30-17.00

Fredag 7.30-15.00

Kontaktformulär

Z-reklam AB
Göteborgsvägen 2
521 30 Falköping
Växel: 0515- 101 02

Z-reklam AB