Kontakt

Växel: 0515- 101 02

Marcel van der Meulen

VD, delägare,
försäljning, produktion

Tel: 0735-123 153,
Mail: marcel@z-reklam.se

Johan Zachrisson

delägare, försäljning, prepress, produktion

Tel:0709- 28 87 62,mail: johan@z-reklam.se

Hanna Zachrisson

delägare, administration, Platå

tel:0702-12 88 26,
mail: hanna@z-reklam.se

Mattias Albo

produktion

tel: 0761 – 99 33 11

Nicholas Farr

design, produktion

tel: 076-199 34 11
mail: nicholas@z-reklam.se

Merete Byman Ruud

design, produktion

tel: 073 – 532 94 54
mail: merete@z-reklam.se

Fredrik Wallin

kundmottagning, försäljning

tel: 073-545 36 57
mail: fredrik@z-reklam.se

Anna Lager Carvalho

kundmottagning, försäljning

tel: 0761-99 32 11,
mail: anna@z-reklam.se

Översikt

Z-reklam Ab grundades av Hasse Zachrisson 1991där utskurna texter, skyltning och screentryck var huvudverksamheten. Idag är det Johan Zachrisson, Hanna Zachrisson och Marcel van der Meulen som driver Z-reklam AB med 6 anställda i produktionen.

Med en stor maskinpark och kunnig personal producerar vi det mesta själva med högsta kvalitet. Vårat största mål är att kunden ska känna sig trygg med att lämna ett uppdrag hos oss och att ge kunden vägledning och inspiration om möjligheter som finns i tillverkning av reklammaterial

 

Specialistområden            Storbildsproduktion, fordonsprofilering, mässmaterial, presentreklam, papperstryck, skyltning och vår egen lokala tidning Platå!

Öppettider:

Måndag-torsdag 7.30-17.00

Fredag 7.30-15.00

Kontaktformulär

Z-reklam AB
Göteborgsvägen 2
521 30 Falköping
Växel: 0515- 101 02

Z-reklam AB